Walentynki 2019. Rossmann szykuje promocję 2+2 gratis! Znajdź idealny prezent dla ukochanego

Jeżeli wciąż szukasz prezentu na Walentynki, Rossmann przyjdzie Ci z pomocą! 9 lutego rozpoczyna się promocja 2+2 gratis.

Promocje typu 2+2 gratis cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów Rossmanna. Podobnie jak w zeszłym roku, tegoroczna walentynkowa promocja 2+2 w Rossmannie będzie obejmowała produkty do męskiej pielęgnacji. Jakie kosmetyki będziemy mogli otrzymać za darmo?

Rossmann. Walentynkowa promocja 2+2 gratis już wkrótce

Choć akcja promocyjna na Walentynki w Rossmannie jeszcze się nie zaczęła, mówi się o tym, że ma ona potrwać od 9 do 17 lutego. Wśród produktów objętych promocją 2+2 gratis w Rossmannie znajdą się m. in.: produkty do golenia i pielęgnacji twarzy oraz brody, męskie perfumy i dezodoranty, a także żele pod prysznic. To, jakie marki produktów zostaną objęte promocją, wciąż nie wiadomo.

Należy pamiętać, że z promocji 2+2 gratis mogą skorzystać tylko członkowie Klubu Rossmann. Aby nim zostać, należy pobrać aplikację Rossmann, zarejestrować się, podając takie dane jak adres e-mail, a następnie pokazać swoją wirtualną kartę klubowicza podczas kasowania produktów. Produkty, które będą dostępne w promocji 2+2 gratis zostaną odpowiednio oznaczone zarówno na stronie internetowej Rossmann, jak i w sklepach stacjonarnych. Aby otrzymać dwa spośród czterech produktów za darmo, należy wybrać takie kosmetyki, które różnią się kodem kreskowym, a w przypadku zakupów internetowych - numerem katalogowym produktu. 

Więcej o: