"Chcesz zostać lekarzem? Nie, mordercą" - proste pytanie i niecodzienna odpowiedź w "Dzień Dobry TVN"

Dzień Dobry TVN to program poranny prowadzony na żywo, dlatego czasem prowadzącym lub ich gościom zdarzają się wpadki, których nie da się wyciąć. Ostatnio Marcina Prokopa i Dorotę Wellman zdziwiła odpowiedź kilkuletniego chłopca.

Dziennikarze prowadzący programy na żywo często muszą radzić sobie z nietypowymi sytuacjami lub wypowiedziami zaproszonych gości. W ostatnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" do studia zaproszono lekarkę, która miała opowiedzieć widzom o zaletach używania inhalatorów i nebulizatorów. Kobieta przyszła do programu ze swoim synem.

"Chcesz zostać lekarzem? Nie, mordercą"

Marcin Prokop pod koniec materiału postanowił zadać pytanie do młodego gości programu: dziennikarz spytał o to, kim chciałby zostać w przyszłości. Ku zaskoczeniu prowadzących, chłopiec odpowiedział, że mordercą. Współprowadzący starał się wybrnąć z niekomfortowej sytuacji dopytując, czy dziecku chodziło o "mordercę zarazków" i czy pójdzie tym samym w ślady mamy. Chłopiec na tą podpowiedź odpowiedział zdecydowanie – "nie, mordercą". Marcinowi Prokopowi nie zostało już nic innego jak zaprosić widzów na reklamy. Dorota Wellman z kolei z ulgą stwierdziła: "Cieszymy się, że przeżyliśmy".

Więcej o: