Walentynki w brytyjskim ZOO - nazwij karalucha imieniem byłego partnera

ZOO w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii wpadło na oryginalny pomysł na uczczenie Walentynek. W tym szczególnym czasie możesz podarować byłemu partnerowi niecodzienny prezent...

Nie wszyscy z nas lubią Walentynki. Wszechobecne serduszka i kwiaty przypominają niektórym o nieudanych związkach. Pomocną dłoń dla tych osób wyciąga brytyjskie ZOO, które oferuje niecodzienną formę uhonorowania dawnej miłości.

Brytyjskie ZOO Hemsley Conservation Centre postanowiło pomyśleć o wszystkich tych, dla których Walentynki nie są powodem do świętowania. Propozycja ogrodu zoologicznego trafi także do osób, którzy chcą się dogryźć swojemu byłemu partnerowi. A najlepiej mścić się czyniąc przy okazji coś dobrego.

Imię dla karalucha na Walentynki - niecodzienna oferta brytyjskiego ZOO

Hemsley Conservation Centre przygotowało specjalną Walentynkową ofertę – za niewielką opłatą (1,5 funta) możesz nazwać karalucha imieniem swojej dawnej miłości. Czas jest jednak ograniczony – ZOO przyjmuje zgłoszenia tylko do 10 lutego! Imiona karaluchów będą wyświetlane przed wyjściem do budynku, w którym przebywają terraria tych owadów. Pieniądze zebrane w ramach akcji wykorzystane zostaną na projekty związane z rozwojem ogrodu.

Więcej o: