Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę na Eurowizji 2019? [WIDEO]

Siostry Godlewskie marzą o tym, aby reprezentować Polskę na Eurowizji. Poczyniły już pierwsze kroki, aby to marzenie zrealizować i złożyły zgłoszenie do Eurowizji 2019.

O tym, że siostry Godlewskie postanowiły starać się o udział w Eurowizji 2019, poinformowała Małgorzata Godlewska. Z zapowiedzi jednej z piosenkarek wiemy, że siostry Godlewskie chcą zaśpiewać w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji utwór, który jeszcze nie miał swojej premiery, a który nosi tytuł "Gentleman". Jedna z sióstr Godlewskich zapewniła, że piosenka ta będzie hitem tegorocznej wiosny.

Siostry Godlewskie chcą reprezentować Polskę w czasie Eurowizji 2019

Siostry Godlewskie wysłały zgłoszenie do Eurowizji w dniu 5 lutego. Wciąż czekają na wyniki narad jury. - Docierały do nas przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie - powiedziała Małgorzata Godlewska, podkreślając, że reprezentowanie Polski w tym konkursie jest wielkim marzeniem jej i jej siostry. - Kochani, trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję - powiedziała w nagraniu opublikowanym na Facebooku.

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w dniach 14-18 maja. Tegorocznym gospodarzem konkursu jest Izrael. Eurowizja 2019 odbędzie się w mieście Tel Awiw. 

Więcej o: