Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę na Eurowizji 2019? [WIDEO]

Siostry Godlewskie marzą o tym, aby reprezentować Polskę na Eurowizji. Poczyniły już pierwsze kroki, aby to marzenie zrealizować i złożyły zgłoszenie do Eurowizji 2019.

O tym, że siostry Godlewskie postanowiły starać się o udział w Eurowizji 2019, poinformowała Małgorzata Godlewska. Z zapowiedzi jednej z piosenkarek wiemy, że siostry Godlewskie chcą zaśpiewać w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji utwór, który jeszcze nie miał swojej premiery, a który nosi tytuł "Gentleman". Jedna z sióstr Godlewskich zapewniła, że piosenka ta będzie hitem tegorocznej wiosny.

Siostry Godlewskie chcą reprezentować Polskę w czasie Eurowizji 2019

Siostry Godlewskie wysłały zgłoszenie do Eurowizji w dniu 5 lutego. Wciąż czekają na wyniki narad jury. - Docierały do nas przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie - powiedziała Małgorzata Godlewska, podkreślając, że reprezentowanie Polski w tym konkursie jest wielkim marzeniem jej i jej siostry. - Kochani, trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję - powiedziała w nagraniu opublikowanym na Facebooku.

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w dniach 14-18 maja. Tegorocznym gospodarzem konkursu jest Izrael. Eurowizja 2019 odbędzie się w mieście Tel Awiw. 

Więcej o:
Komentarze (16)
Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę na Eurowizji 2019? [WIDEO]
Zaloguj się
 • vargur09

  Oceniono 10 razy 10

  chyba w kategorii "pawiany ze ściany"...

 • fctheduck

  Oceniono 9 razy 9

  Proszę, napiszcie, że to żart. Polskę mają reprezentować TIR-ówki?

 • brudne_mieso

  Oceniono 7 razy 7

  Pasują do tego zajebistego kraju

 • cah50

  Oceniono 6 razy 6

  To glonojady mają głos ???

 • jacmenos

  Oceniono 7 razy 5

  "Dobra zmiana" w praktyce !

 • olele

  Oceniono 7 razy 5

  JA PI ....DOLE NIE WIERZE

 • algreg

  Oceniono 3 razy 3

  OMG co za kara nas spotyka za co zarządy pis ? no przecież one są jeszcze straszniejsze niż sobecka z oszustem rydzolem

 • adbepl

  Oceniono 2 razy 2

  Ludziska czy te porno lalki może ktoś zatrzymać i skierować do normalnej pracy np. w zoo. Przynajmniej robiłyby pożyteczne rzeczy jak straszenie niegrzecznych dzieci. Ich wizerunek pasuje jak ulał do pisowskiej braci, twarze odporne na wiedzę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX