Will Smith w roli Dżina. Walt Disney publikował teaser filmu "Aladyn"

Wytwórnia Walta Disneya opublikowała krótki teaser filmu "Aladyn", który pojawi się w kinach już w maju tego roku. Dzięki temu wiemy, jak wygląda Will Smith w pełnej charakteryzacji i przebraniu Dżina!

"Aladyn" to bez wątpienia jeden z klasyków Disneya. Miłośnicy bohatera jednej z opowieści "Księgi tysiąca i jednej nocy" już niedługo doczekają się premiery nowego filmu, opowiadającego historię chłopaka, który staje się właścicielem zaczarowanej lampy spełniającej życzenia. Walt Disney zaprezentował nowy teaser filmu "Aladyn". Po raz pierwszy zobaczyliśmy, jak wygląda Dżin, w którego wciela się Will Smith. 

Will Smith w roli Dżina. Disney zaprezentował teaser filmu "Aladyn"

To, że Will Smith zagra Dżina było wiadome już od pewnego czasu. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak, jak będzie wyglądać w pełnej charakteryzacji. Co prawda, kilka tygodni temu w magazynie "Entertaiment Weekly" ukazały się zdjęcia aktora w roli zamieszkującego lampę ducha, jednak na tych fotografiach miał on swój naturalny kolor skóry. Czy Will Smith dobrze wygląda w niebieskim? Aktor opublikował na Instagramie wspomniany teaser oraz jeden z kadrów filmu "Aladyn". "Mówiłem wam wszystkim, że będę niebieski! Powinniście mi częściej wierzyć!" - podpisał zdjęcie Will Smith.

Zobaczcie teaser filmu "Aladyn", którego premiera w Polsce została zaplanowana na 24 maja.

 
Więcej o: