Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Dowiedz się, co mówią o Tobie gwiazdy!

Jesteś ciekaw, jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Horoskop tygodniowy pomoże Ci zrozumieć, jaka energia Cię otacza, czego warto w tym tygodniu unikać, a na czym się skupić.

Znajdź swój znak zodiaku, przeczytaj wróżbę i zobacz, co czeka Cię w ciągu kolejnych siedmiu dni!

Horoskop tygodniowy - Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Ten tydzień będzie dla aktywnych zazwyczaj Baranów czasem lenistwa. Daj sobie odpocząć, odpręż się, bo w innym wypadku Twoje podupadające zdrowie da Ci o sobie znać. Znajdź sposób na to, aby na chwilę zapomnieć o swoich obowiązkach i weź głęboki oddech. Twoje ciało i umysł Ci za to podziękują.

Horoskop tygodniowy - Byk (20 kwietnia – 20 maja)

W nadchodzącym tygodniu Byki powinny skupić się na rodzinie. Jeżeli jesteś Bykiem, zatroszcz się o swoich najbliższych - zadzwoń do rodziców, odwiedź ciotkę, umów się na kawę z kuzynką, której od dawna to obiecujesz. Przejrzyj także kalendarz, w poszukiwaniu zbliżających się urodzin lub imienin jednego z członków Twojej rodziny. Jeżeli o nich zapomnisz, bliska Ci osoba może się na Ciebie obrazić.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

W tym tygodniu będziesz mieć ochotę na lenistwo, ale warto, abyś w pracy jeszcze trochę powalczył i dał z siebie wszystko. Twoje zaangażowanie i czas spędzony na wypełnianiu zawodowych obowiązków na pewno zostaną nagrodzone. Zaciśnij zęby i wytrzymaj - to prawdopodobnie ostatni tydzień katorgi!

Horoskop tygodniowy - Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Nadchodzi czas, w którym Raki powinny zadbać o swoje zdrowie. Nadchodząca wiosna i pierwsze ciepłe dni mogą okazać się zdradliwe! Pamiętaj o zdrowym odżywianiu, odpowiednim ubiorze, ale także o badaniach profilaktycznych. Pomyśl, Raku, kiedy ostatnio się badałeś i zajrzyj do gabinetu dawno niewidzianego doktora.

 Więcej horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: