Walentynkowa promocja 2+2 w Hebe - oferta specjalna dla kobiet

Specjalna promocja drogerii Hebe "2+2 za 2 grosze w tamach tej samej marki" dotyczy wybranych kosmetyków do makijażu. Walentynkowa oferta potrwa do 14 lutego.

Walentynkowe promocje zyskują coraz większą popularność. Pisaliśmy już m.in. o promocjach specjalnych w sieci Rossmann, które obejmują kosmetyki dla mężczyzn. Drogeria Hebe postanowiła z kolei przygotować ofertę skierowaną do kobiet.

Hebe 2+2 za 2 grosze w tamach tej samej marki – zasady promocji

W specjalnej promocji będzie można kupić cztery kosmetyki, przy czym za dwa najtańsze produkty zapłacimy łącznie tylko dwa grosze. Aby skorzystać z oferty należy wybrać artykuły, które należą do tej samej marki kosmetycznej. Do 14 lutego klientki Hebe będą mogły kupić m.in. bazy pod makijaż, podkłady, pudry, korektory, kosmetyki kolorowe (cienie do powiek, kredki, bronzery) oraz lakiery do paznokci.

Promocja dotyczy kosmetyków takich firm jak Bourjois, Bielenda, Cashmere, Catrice, Essence, Eveline, Hean, Gosh, Ingrid, L’Oreal Paris, Max Factor, Maybelline, Revlon, Rimmel czy Sally Hansen. Pełna lista produktów dostępna jest do sprawdzenia bezpośrednio w sklepie. Oferta niestety nie obejmuje kosmetyków marek Annabelle Minerals, Hebe Professional i Long for Lashes.

Ponadto do 14 lutego kupimy niektóre wody toaletowy, wody perfumowane i dezodoranty przecenione o 60 procent.

Więcej o: