Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Co czeka Cię w ciągu kolejnych siedmiu dni?

Horoskop na najbliższy tydzień. Czy ten czas warto poświęcić pracy, rodzinie, czy miłości? Czy w tym tygodniu czeka Cię zastrzyk gotówki, czy utrata pieniędzy? To wszystko zapisane jest w gwiazdach.

Znajdź swój znak zodiaku, przeczytaj swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, w których aspektach Twojego życia los będzie Ci sprzyjał.

Horoskop tygodniowy - Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

W najbliższym tygodniu dobra passa będzie sprzyjać właśnie Lwom! To dobry czas, aby snuć ambitne plany na przyszłość i brać los w swoje ręce. Od dawna podoba Ci się kolega z pracy? Jeśli zaprosisz go na randkę, na pewno nie odmówi. Chcesz pojechać w daleką podróż? Znajdziesz wymarzone bilety w dobrej cenie. Potrzebujesz zastrzyku gotówki? Los na loterii może Ci pomóc. Zacznij działać!

Horoskop tygodniowy - Panna (23 sierpnia – 22 września)

W tym tygodniu Panny powinny pomyśleć o sobie. Znajdź czas na własne przyjemności i nie daj sobie wejść na głowę. Chociaż raz w tygodniu spędź czas, w taki sposób, w jaki Ty chcesz. Idź do kina, na spacer, weź długą kąpiel i poczytaj książkę, na którą od dawna nie miałaś czasu. Panno, Ty też jesteś ważna!

Horoskop tygodniowy - Waga (23 września – 22 października) 

Najbliższy tydzień będzie dla Wag czasem dużych napięć. W pracy może czekać Cię sporo wyzwań, a w domu napięcie, mogące przerodzić się w duży konflikt między Tobą, a jednym z członków Twojej rodziny. Uzbrój się w cierpliwość, a kiedy na język przyjdzie Ci kąśliwa uwaga, weź głęboki oddech i zapomnij o tym, aby mówić ją na głos.

Horoskop tygodniowy - Skorpion (23 października – 21 listopada)

Gwiazdy mówią, że najbliższy tydzień będzie sprzyjał spotkaniom towarzyskim. Może ktoś zaprosi Cię na obiad, a może spędzisz czas, integrując się ze swoimi współpracownikami? W czasie takich spotkań, warto uważnie słuchać - wieści, które dojdą do Ciebie za pośrednictwem znajomych, mogą Cię zaskoczyć.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: