Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Poznaj swoje przeznaczenie!

Horoskop tygodniowy. Jaki los czeka Cię w ciągu kolejnego tygodnia? Przeczytaj horoskop tygodniowy i przekonaj się, jakie przeznaczenie zapisano dla Ciebie w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy pozwoli Ci zrozumieć, jakie sprawy będą szły po Twojej myśli, a jakich aktywności lepiej unikać.

Horoskop tygodniowy - Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) 

W tym tygodniu uważaj na swoje zdrowie - o przeziębienie nie trudno! Zaserwuj sobie zastrzyk witamin i zwróć uwagę na to, co jesz. Dobrze zrobi Ci także sport uprawiany regularnie. Przyglądaj się bacznie swojemu organizmowi, a jeśli tylko zauważysz jakieś symptomy choroby, udaj się do lekarza. Nie bagatelizuj sprawy!

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia) 

Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożców czasem spokoju. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, ale nie doczekasz się żadnej większej rewolucji. Jedynym, co może Cię zaskoczyć (ale na plus!), może być Twoje życie uczuciowe. Rozglądaj się bacznie, a może zauważysz kogoś, kto od dawna próbuje Ci pokazać, jak bardzo Cię lubi...

Horoskop tygodniowy - Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wodniku, w tym tygodniu postaraj się spędzić więcej czasu ze znajomymi. Zadzwoń do koleżanki, której dawno nie widziałeś, zapukaj do drzwi sąsiada, zaproś na obiad znajomą z pracy. Towarzystwo innych ludzi dobrze Ci zrobi i pomoże Ci wpaść na pomysł, który może wpłynąć na dalszy rozwój Twojej kariery.

Horoskop tygodniowy - Ryby (19 lutego – 20 marca) 

Ryby powinny bacznie śledzić swój budżet. W tym tygodniu uważaj na konsumpcyjne pokusy, bo możesz wydać znacznie więcej pieniędzy, niż planowałeś. Zapomnij także o loteriach i innych grach - w tym tygodniu gotówka będzie od Ciebie uciekać, a nie przychodzić w nadmiarze.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: