Zenon Martyniuk i zespół Akcent nagrali nowy hit disco polo. "Ja Gnam Przed Siebie" [wideo]

Zenon Martyniuk i zespół Akcent nagrali nowy utwór. Fani zespołu długo czekali na kolejny hit na miarę piosenki "Przez Twe Oczy Zielone". Artystom udało się sprostać wyzwaniu - fani są zachwyceni!

Zenon Martyniuk to jeden z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszy artysta tworzący muzykę disco polo. Wraz z zespołem Akcent nagrał kolejny przebój, który w zaledwie trzy dni stał się prawdziwym hitem internetu.

Zenon Martyniuk i zespół Akcent nagrali nowy utwór. Fani są zachwyceni

Mowa o utworze "Ja Gnam Przed Siebie", który w zaledwie trzy dni zdobył 22 tysiące wyświetleń na portalu YouTube. Nowa piosenka Zenona Martyniuka znalazła się także na piątym miejscu karty "Na czasie".

Fani zespołu Akcent nie kryją zachwytu, pisząc setki pochlebnych komentarzy. "Zenek nigdy nie traci formy", "Nogi same tuptają", "Genialny rytm, genialne nuty, po prostu Zenek!" - komentują. Czy utwór "Ja Gnam Przed Siebie" będzie hitem tego roku? Posłuchajcie i oceńcie sami. 

 
Więcej o:
Komentarze (6)
Zenon Martyniuk i zespół Akcent nagrali nowy hit disco polo. "Ja Gnam Przed Siebie" [wideo]
Zaloguj się
 • maciek7783

  Oceniono 4 razy 4

  Kupa śmiechu, z DUŻĄ przewagą KUPY !!!

 • mscan

  Oceniono 7 razy 3

  Dlaczego Gazeta przyłącza się do promowania tej szmiry??? Proszę, nie schodźcie poniżej pewnego poziomu! Artyści?! diskopolowcy to mają być artyści????

 • kermit_zaba75

  Oceniono 2 razy 2

  Ja pie... ale tandeta....

 • felicjan.dulski

  0

  Nagrał coś bardziej "na czasie", a mianowicie "Pachnący kwiat'".
  Leci to jakoś tak:
  Fajne masz PiS dziś... Koniec cytatu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX