"Koło fortuny". Uczestniczka zaliczyła wpadkę, Rafał Brzozowski zaczął się śmiać [WIDEO]

"Koło fortuny". Uczestniczka jednego z najpopularniejszych teleturniejów TVP2 udzieliła odpowiedzi tak nietrafionej, że gospodarz programu Rafał Brzozowski nie powstrzymał wybuchu śmiechu.

"Koło fortuny" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów, emitowanych przez Telewizję Polską. Emitowane w weekendy odcinki ogląda około 2,5 miliona osób, dlatego nie to, że uczestnicy, którzy zaliczą wpadkę i podadzą złą odpowiedź, szybko stają się tematem do żartów.

Wpadka z "Kole fortuny". Gospodarz programu wybuchnął śmiechem

Tym razem wpadkę w programie "Koło fortuny" zaliczyła pani Brygida. W jednym z ostatnich odcinków programu próbowała odgadnąć dwuwyrazowe hasło z kategorii "Edukacja". Kobieta widziała wszystkie spółgłoski, tworzące hasło. Mogła dokupić samogłoskę lub spróbować udzielić poprawnej odpowiedzi. Wybrała drugą opcję i... rozbawiła Rafała Brzozowskiego tak, że ten nie opanował wybuchu śmiechu.

Uczestniczka 'Koła fortuny' zaliczyła wpadkę i rozbawiła Rafała BrzozowskiegoUczestniczka 'Koła fortuny' zaliczyła wpadkę i rozbawiła Rafała Brzozowskiego Fot. YouTube/Rzeczy z sieci!

Widząc powyższy układ liter, pani Brygida powiedziała bez przekonania: "Zajęcia warownicze". Odpowiedź ta tak rozbawiła prowadzącego program, że nie powstrzymał on wybuchu śmiechu. Uczestniczka programu także zaczęła się śmiać.

Poprawnej odpowiedzi udzielił kolejny uczestnik programu "Koło fortuny", pan Tomasz. Chodziło oczywiście o "zajęcia wyrównawcze".

 
Więcej o: