Marvel odpala marketingową rakietę. Takiej strony o "Kapitan Marvel" nikt się nie spodziewał

Marvel zachwyca stroną internetową w stylu retro, która promuje nadchodzącą premierę filmu "Kapitan Marvel". Wśród gier i multimediów ukrywa się na niej sam Stan Lee.

Premiera filmu "Kapitan Marvel" zbliża się wielkimi krokami, bowiem została zaplanowana na 8 marca. Od premiery najnowszego filmu Marvela dzieli nas mniej niż miesiąc, dlatego twórcy tego obrazu wymyślają coraz to ciekawsze sposoby, aby zachęcić nas do kupna biletu do kina na właśnie ten film.

Niezwykła strona internetowa o "Kapitan Marvel". Fani są zachwyceni

Widzieliśmy już kilka różnych plakatów, obejrzeliśmy zwiastun, a następnie zobaczyliśmy niecodzienną, oficjalną stronę filmu "Kapitan Marvel". Co w niej niecodziennego? Przede wszystkim jej wygląd i nawigacja - twórcy filmu stwierdzili, że skoro akcja filmu rozgrywa się w latach 90-tych, stworzą stronę internetową przywodzącą na myśl witryny z początku istnienia internetu.

Stan Lee na stronie internetowej "Kapitan Marvel". Jak go znaleźć?

Na stronie marvel.com/captainmarvel możemy m.in. zagrać w grę, która polega na rozróżnianiu ludzi od Skrulli, obejrzeć oficjalny zwiastun filmu, a także... poszukać ukrytego Stana Lee, który pojawia się na stronie podobnie, jak w prawie wszystkich dotychczas nakręconych filmach Marvela. Nieżyjący już scenarzysta i producent komiksowy skrywa się w ciemnościach dolnej części witryny. Czy uda Wam się go odnaleźć? Stan Lee pokaże się Waszym oczom, gdy najedzie się na niego wskaźnikiem myszy. Szukajcie pośrodku strony!

 
Więcej o: