Open'er Festival 2019 - organizator podał kolejną listę tegorocznych wykonawców!

Open'er Festival to jeden z największych i najbardziej popularnych festiwali muzycznych w Polsce. Organizator podał dziś kolejną listę wykonawców, których występy będziemy mogli zobaczyć na początku lipca.

Open'er to festiwal muzyczny odbywający się od 2003 roku na terenie Gdyni oraz gminy Kosakowo. Poza muzyką od 2012 roku na terenie festiwalu odbywają się także wystawy obrazów, rzeźb oraz premiery sztuk teatralnych.

Open'er 2019. Lista wykonawców

Dziś organizatorzy Open'era podali kolejną listę wykonawców, których występy będziemy mogli podziwiać od 3 do 7 lipca na terenie portu lotniczego Gdynia-Kosakowo. Do line-upu Open'era dołączają: Swedish House Mafia, G-Eazy, Jorja Smith, Kamasi Washington, Rosalia, J Balvin, IDLES i Flatbush Zombies. Lista wykonawców jest więc po raz kolejny bardzo zróżnicowana i ma szansę przypaść do gustu wielu festiwalowiczów.

Miłośnicy hip-hopu będą mogli posłuchać amerykańskiego zespołu Flatbush Zombies. IDLES to z kolei punk rockowy zespół założony w 2009 roku w Bristolu. Osoby lubiące hiszpańskojęzyczną muzykę mogą wybrać się na występy kolumbijskiego wokalisty J Balvina czy Rosalii, znanej z nowoczesnej interpretacji muzyki flamenco. Ponownie na festiwalu Opne’er wystąpi raper G-Eazy. Organizatorzy nie zapomnieli też o wielbicielach muzyki house i specjalnie dla nich wystąpi zespół Swedish House Mafia. Po koncercie w Warszawie, Gdynię odwiedzi także muzyk jazzowy, saksofonista Kamasi Washington. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi z kolei śpiewająca w stylu R’n’B Jorja Smith.

Więcej o: