Oscary 2019. CANAL+ odkoduje transmisję tegorocznej gali rozdania nagród

Mamy dobrą wiadomość dla polskich miłośników kinematografii i oscarowych gali. Stacja CANAL+, która jako jedyna w Polsce będzie transmitować galę Oscary 2019, odkoduje ją.

" Pasmo odkodowane i oscarowa noc na antenie CANAL+ rozpoczną się już 24 lutego o 23:30. Na początek widzowie zobaczą wyprodukowany specjalnie na potrzeby stacji film dokumentalny „Zawierucha w Hollywood”, prowadzony przez aktora Rafała Zawieruchę. Produkcja pozwoli zajrzeć za kulisy Hollywood i dzięki rozmowom z laureatami Oscara, poczuć emocje towarzyszące samej gali" - czytamy na stronie internetowej stacji.

Oscary 2019. CANAL+ odkoduje galę wręczenia nagród

Właściwa gala rozdania Oscarów 2019 rozpocznie się o godzinie 2:00 czasu polskiego, jednak już na pół godziny przed północą będziemy mogli obejrzeć studio oscarowe, które poprowadzą dziennikarka Katarzyna Janowska oraz gospodarz programu „Kino Mówi”, Błażej Hrapkowicz. Przyjrzą się oni m.in. gwiazdom, które zaprezentują się na czerwonym dywanie.

Gala oscarowa 2019 odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego, w godzinach 2:00 - 5:00. Osoby, które nie będą mogły obejrzeć rozdania Oscarów 2019 na żywo, będą mogły zobaczyć skrót gali, który w paśmie odkodowanym będzie można obejrzeć 25 lutego o godz. 21:00.

Więcej o: