Bogusław Linda twardo bojkotuje Walentynki. "To upokarzające"

Bogusław Linda nie lubi Walentynek. W rozmowie z "Faktem" zdradził, z czego wynika jego negatywny stosunek do tego święta.

Po tym, jak Bogusław Linda udzielił wywiadu dla gazety "Fakt", wiemy już, że nie jest on wielkim fanem Walentynek. Aktor znany z takich filmów jak "Psy" czy "Pitbull. Nowe Porządki" zdradził, dlaczego bojkotuje święto zakochanych.

Bogusław Linda nie lubi Walentynek. Uważa, że uczucia należy okazywać częściej

"To upokarzające, że swoich partnerów mamy obsypywać miłością tylko raz do roku. To nie dla mnie. Uważam, że dzień zakochanych powinien być codziennie" - powiedział Bogusław Linda. Aktor zapewnił, że rozpieszcza swoją żonę i stara się kupować jej kwiaty lub czekoladki co drugi dzień. Zażartował także, że nie ma pamięci do dat i zapomina nawet o własnych urodzinach, dlatego Walentynki nie są dla niego.

Bogusław Linda ma 66 lat. Jego żoną jest modelka i fotografka Lidią Popiel, którą poznał na planie filmu „Kroll”. Ma z nią córkę Aleksandrę. Ma także dwóch synów z poprzedniego małżeństwa: Mikołaja i Michała. Aktor dba o swoją prywatność i rzadko udziela wywiadów dotyczących jego rodziny i życia osobistego.

Więcej o:
Komentarze (8)
Bogusław Linda twardo bojkotuje Walentynki. "To upokarzające"
Zaloguj się
 • veronicahighlander

  Oceniono 6 razy 4

  I ma rację, bo co to co wymuszone przez machinę marketingową nie jest romantyczne, "wielka miłość" że 14lutego czy 8marca kupicie kwiatka lub czekoladki a przez resztę roku można myśleć tylko o sobie.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 3

  Tu nie chodzi o jakieś "okazywanie miłości'.
  Tu chodzi o całkiem intratny biznes.

 • baranek320

  Oceniono 2 razy 2

  Też uważam że to kiczowate święto ale moja by się obraziła jakby nic nie dostała w ten dzień więc dla jej uciechy zamówiłem róże na poczcie kwiatowej. Niech będzie że jestem romantyczny, choć wolę ją gdzieś zabrać czy kupić jakąś biżuterię

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 1 raz 1

  ....do tego święta....Walentynki są takim sam świętem jak Andrzejki....

 • myshkuff

  Oceniono 1 raz 1

  "Jego żoną jest modelka i fotografka Lidią Popiel" - raz byście przeczytał(a) UZ zanim puścisz w obieg.... z szacunku dla czytelnika, bo nie każdy zadowala się byle czym

 • the_incognito

  0

  Z jednej strony ma rację, z drugiej jak żona - modelka będzie co drugi dzień wsuwała czekoladki, to co najwyżej tyłek jej urośnie.

 • janbar22

  Oceniono 2 razy -2

  Skoro nie ma pamięci do dat, to pewnie nie wie też kiedy ma rocznicę ślubu i imieniny małżonki. Nawet jeśli codziennie jest dla niej cuuuudowny,to o niektórych datach pamiętać po prostu wypada. A nie wypada dawać wywiadów do szmatlawcòw.

 • scierplaminoga

  Oceniono 3 razy -3

  To upokarzające jeśli ktoś myśli w ten sposób o walentynkach. Równie dobrz3 o urodzinach imieninach i śwìetach można myśleć tak samo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX