Bogusław Linda twardo bojkotuje Walentynki. "To upokarzające"

Bogusław Linda nie lubi Walentynek. W rozmowie z "Faktem" zdradził, z czego wynika jego negatywny stosunek do tego święta.

Po tym, jak Bogusław Linda udzielił wywiadu dla gazety "Fakt", wiemy już, że nie jest on wielkim fanem Walentynek. Aktor znany z takich filmów jak "Psy" czy "Pitbull. Nowe Porządki" zdradził, dlaczego bojkotuje święto zakochanych.

Bogusław Linda nie lubi Walentynek. Uważa, że uczucia należy okazywać częściej

"To upokarzające, że swoich partnerów mamy obsypywać miłością tylko raz do roku. To nie dla mnie. Uważam, że dzień zakochanych powinien być codziennie" - powiedział Bogusław Linda. Aktor zapewnił, że rozpieszcza swoją żonę i stara się kupować jej kwiaty lub czekoladki co drugi dzień. Zażartował także, że nie ma pamięci do dat i zapomina nawet o własnych urodzinach, dlatego Walentynki nie są dla niego.

Bogusław Linda ma 66 lat. Jego żoną jest modelka i fotografka Lidią Popiel, którą poznał na planie filmu „Kroll”. Ma z nią córkę Aleksandrę. Ma także dwóch synów z poprzedniego małżeństwa: Mikołaja i Michała. Aktor dba o swoją prywatność i rzadko udziela wywiadów dotyczących jego rodziny i życia osobistego.

Więcej o: