Która postać ma gwiazdę umieszczoną na ścianie, a nie na chodniku Alei Gwiazd? Sprawdź odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Czy wiesz która gwiazda w Alei Gwiazd w USA nie znajduje się na ziemi, a która nie? Poznaj odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

Uczestniczka programu "Milionerzy" usłyszała pytanie dotyczące Alei Gwiazd - miejsca upamiętniającego znane osobistości z show-biznesu. Która z wymienionych postaci ma swoją gwiazdę umieszczoną na ścianie, a nie chodniku?

Tylko jedna z tych postaci z Hollywoodzkiej Alei Sław ma swoją gwiazdę na ścianie, a nie na chodniku jak pozostałe. Która?

A. Britney Spears

B. Harrison Ford

C. Myszka Miki

D. Muhammad Ali

Tylko jedna z tych postaci z Hollywoodzkiej Alei Sław ma swoją gwiazdę na ścianie, a nie na chodniku jak pozostałe. Która? Znamy odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

Uczestniczce zostały już tylko udzielić trzech poprawnych odpowiedzi, by wygrać milion. Pytanie o Aleję Gwiazd w Hollywood gwarantowało wygraną 250 tysięcy złotych. Kobieta nie miała możliwości skorzystać z żadnego koła ratunkowego. Według niej to odpowiedź D była prawidłowa, jednak uczestniczka nie chciała ryzykować utraty 85 tysięcy złotych. Po rezygnacji z gry Hubert Urbański mógł wyjawić, która odpowiedź była prawdziwa.

Tak jak typowała to uczestniczka "Milionerów", to właśnie Muhammad Ali, jako jedyny z wymienionych w grze postaci, ma swoją gwiazdę umieszczoną na ścianie budynku, a nie na chodniku. Amerykański bokser zmienił swoje imię na Muhammad po przejściu na islam. Jako muzułmanin nie chciał, by ktoś deptał po imieniu, które nosił prorok Mahomet. 

Więcej o: