George Clooney wraca na ekrany. Zobacz pierwszy zwiastun serialu "Paragraf 22"

George Clooney powraca! Został producentem i współreżyserem serialu "Paragraf 22", którego premiera odbędzie się już w maju. Aktor zagra także jedną z głównych ról w tym obrazie.

Platforma Hulu odpowiedzialna jest m.in. za produkcję dwóch pierwszych sezonów "Opowieści podręcznej". Dziś powraca ona ze zwiastunem kolejnego kandydata na serialowy hit - produkcją "Paragraf 22", za którą stoi m.in. nagradzany Oscarami amerykański aktor George Clooney

Zwiastun serialu "Paragraf 22". George Clooney wraca na ekrany telewizorów

Serial "Paragraf 22" jest adaptacją powieści Josepha Hellera. Uznawana jest za jedną z najwybitniejszych powieści amerykańskich XX wieku. Książka ta utrzymana jest w poetyce czarnego humoru. Wyśmiewa ona bezsens wojny oraz armii jako instytucji.

Wszystko wskazuje na to, że serialowy "Paragraf 22" również zaserwuje nam sporą dawkę czarnego humoru. Producentem i współreżyserem tej produkcji jest wspomniany George Clooney, który wcieli się także w jedną z głównych ról. Na ekranie zobaczymy także takich aktorów jak Christopher Abbott, Kyle Chandler czy Hugh Laurie. Premiera serialu została zaplanowana na 17 maja. 

 
Więcej o: