"Cztery wesela". O co chodzi w nowym reality show Polsatu?

Polsat przygotowuje dla swoich widzów całkowitą nowość - program typu reality show pt. "Cztery wesela". O co w nim chodzi?

Format programu "Cztery wesela" znany jest za granicą. Program ten emitowany był już m.in. Wielkiej Brytanii USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandii, Rumunii oraz we Francji. Już niedługo za sprawą telewizji Polsat pojawi się on także w Polsce. O czym jest ten program? Telewizja Polsat tłumaczy, że jest to swojego rodzaju "bitwa na śluby".

"Cztery wesela" w Polsacie. O czym będzie ten program?

W każdym odcinku programu "Cztery wesela" zobaczymy cztery uczestniczki-panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Panie nie będą jednak zwykłymi gośćmi, a krytycznymi jurorkami, które ocenią wszystko - od sukienki i bukietu panny młodej, poprzez wystrój sali weselnej, aż po menu, repertuar orkiestry i ogólną atmosferę wesela. Każda z uczestniczek będzie mogła otrzymać maksymalnie 100 punktów, a ta, która otrzyma ich najwięcej, pojedzie ze swoim świeżo upieczonym mężem na wymarzoną podróż poślubną.

Reality show "Cztery wesela". Kiedy będziemy mogli go obejrzeć?

Program "Cztery wesela" ma pojawić się w Polsacie wraz z jesienną ramówką stacji. Pierwszy sezon reality show będzie składał się z ośmiu odcinków. Wiadomo już, że prowadzącą program zostanie Agnieszka Hyży - prezenterka telewizyjna i była modelka.

Więcej o: