Bestsellery Empiku 2018. Gdzie można obejrzeć transmisję? Nominowani m.in. Dawid Podsiadło i O.S.T.R.

Gala Bestsellery Empiku 2018 już dzisiaj! Gdzie obejrzeć transmisję na żywo? Kto ma szansę na wygraną?

Plebiscyt Bestsellery Empiku jest przeprowadzany od ponad 20 lat. Popularna sieć sprzedaży książek, wydawnictw muzycznych, filmów i gier nagradza w ten sposób autorów najlepiej sprzedających się książek, płyt i filmów. Gala Bestsellery Empiku to wydarzenie, któremu wiele osób przygląda się z zainteresowaniem. Gdzie będzie można je obejrzeć?

Bestsellery Empiku 2018. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Uroczysta gala Bestsellery Empiku 2018 odbędzie się już dzisiaj, 13 lutego 2019 roku. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez stację TVN oraz na stronie internetowej wydarzenia. Aby obejrzeć transmisję rozdania nagród Bestsellery Empiku 2018 możemy włączyć program TVN o godzinie 20:15 lub uruchomić stream na żywo, który dostępny będzie na portalu YouTube już o godzinie 19:30, o której rozpocznie się relacja z czerwonego dywanu.

 

Podczas tegorocznej gali Bestsellerów Empiku wystąpią: Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators, Dawid Podsiadło, Brodka, Paweł Domagała, Roksana Węgiel, L.U.C. & REBEL BABEL ENSEMBLE, a także Kamil Bednarek

Bestsellery Empiku 2018. Nominowani

Kto został nominowany do nagrody Bestsellery Empiku 2018? Wśród muzyków, którzy mają szansę na wygraną pojawili się m.in. Dawid Podsiadło, O.S.T.R., a także Taconafide. Wśród nominowanych do nagrody za najlepiej sprzedającą się książkę wymienić można m.in. Katarzynę Bondę, Remigiusza Mroza i Katarzynę Nosowską. Wśród najchętniej kupowanych filmów znalazły się m.in. takie produkcje jak "Twój Vincent", "Kobiety mafii" oraz "Zimna wojna".

Więcej o: