Fest Festival w Chorzowie. Znamy nazwiska pierwszych ogłoszonych gwiazd festiwalu! M.in. Wu-Tang Clan

Końcem sierpnia tego roku w Chorzowie odbędzie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Kto zagra na tej nowej festiwalowej scenie? M.in. Wu-Tang Clan

Na festiwalowej mapie Polski pojawiło się nowe wydarzenie. Mowa o Fest Festivalu, który po raz pierwszy odbędzie się już w tym roku na terenie jednego z największych parków miejskich w Europie, czyli w Parku Śląskim. Organizatorzy Fest Festivalu ogłosili pierwsze gwiazdy tego wydarzenia.

Fest Festival w Chorzowie. Kto zagra na nowym festiwalu na Śląsku?

Wiemy już, że podczas Fest Festivalu 2019 zagrają Wu-Tang Clan, Little Dragon, Lost Frequencies oraz Vitalic. Organizatorzy podkreślają jednak, że to tylko początek listy artystów, którzy swoim występem uświetnią ten festiwal. Koncerty nie będą jedynak jedyną atrakcją tego wydarzenia. "Obok scen muzycznych pojawią się przestrzenie artystyczno-warsztatowe, atrakcje sportowe czy strefy aktywności związanych ze sztukami wizualnymi" - czytamy na stronie Fest Festivalu.

Pierwszy Fest Festival w Chorzowie odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia 2019 roku. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. Pierwsza pula biletów składa się z wejściówek jednodniowych za 129 złotych oraz wejściówek dwudniowych za 229 zł. Po sprzedaży pierwszej puli, wartość biletów wrośnie. Ich regularna cena to kolejno 149 zł i 259 zł. 

Więcej o: