Piosenki na Walentynki. 5 najlepszych utworów na walentynkowy wieczór

Walentynki 2019 już dziś! Z niecierpliwością czekasz na wieczorną randkę z ukochaną osobą i szukasz odpowiedniej muzyki na tę okazję? Oto subiektywny wybór najlepszych utworów na walentynkową randkę.

Walentynkowa randka nie może się udać bez odpowiedniej oprawy. Kwiaty i świece to jedno, ale to co naprawdę buduje atmosferę, to odpowiednia muzyka. Posłuchaj piosenek, które warto zawszeć na walentynkowej playliście.

Piosenki na Walentynki 2019 - najlepsze utwory na randkę

  • Etta James - "At Last"

"At Last" to utwór dla miłośników muzyki z poprzedniego stulecia. Album "At Last", na którym znalazła się ta piosenka, został wydany w 1960 roku i był pierwszym albumem amerykańskiej wokalistki pochodzenia włosko-afroamerykańskiego Etty James, która tworzyła muzykę bluesową, R&B oraz jazzową. 

 
  • Adele - "Make You Feel My Love"

"Make You Feel My Love" to utwór z albumu "19", wydanego w 2008 roku, który był pierwszym albumem Adele i który błyskawicznie wspinał się po brytyjskich listach przebojów. Utwór ten jest coverem popularnej piosenki Boba Dylana o tym samym tytule.

 
  • Sam Smith - "Stay With Me"

Sam Smith to brytyjski piosenkarz i autor tekstów. Utwór "Stay With Me" pochodzi z albumu "In the Lonely Hour", wydanego w 2014 roku. Piosenka ta została wybrana na trzeci utwór promujący album i dotarła na szczyt list przebojów w Wielkiej Brytanii, Polsce, Irlandii, Izraelu, Nowej Zelandii i Szkocji.

 
  • Alicia Keys - "If I Ain't Got You"

"If I Ain't Got You" to walentynkowy klasyk. Nic dziwnego! Utwór ten został nagrodzony nagrodą Grammy za najlepszą kompozycję i znalazła się  Top 5 notowania Billboard Hot 100. Utwór ten pochodzi z płyty "The Diary of Alicia Keys" z 2003 roku.

 
  • Ellie Goulding - "Love Me Like You Do"

Ellie Goulding to brytyjska piosenkarka, która zadebiutowała w 2010 roku, wydając album "Light". Piosenka "Love Me Like You Do". Teledysk do tego utworu na platformie YouTube odtworzono blisko 2 000 000 razy! Singiel ten promował film "Pięćdziesiąt twarzy Graya".

 
Więcej o: