"Breaking Bad" powraca na ekrany. Będzie sequel znanego serialu

Bohaterowie serialu "Breaking Bad", z którym pożegnaliśmy się już sześć lat temu, powrócą na ekrany naszych telewizorów! Powstanie filmowy sequel serialu o produkcji metamfetaminy.

Choć wydawać by się mogło, że serial "Breaking Bad" miał swoje ostateczne zakończenie, jego twórcy zapowiedzieli, że nie powiedzieli ostatniego słowa. Historia o nauczycielu chemii, który rozpoczął produkcję metamfetaminy wróci na ekrany jako film.

"Breaking Bad" powraca. Głównym bohaterem będzie Jesse Pinkman

Jak donosi "Hollywood Reporter", film "Breaking Bad" będzie sequelem serialu o tym samym tytule, a po raz pierwszy zobaczymy go na platformie Netflix, gdzie zobaczyć możemy także wszystkie pięć sezonów serialu o chorym na raka płuc nauczycielu chemii. Wiadomo już, że za scenariusz filmu odpowiedzialny jest Vince Gilligan, który stworzył scenariusz serialu "Breaking Bad". Twórca ten zostanie także jednym z producentów wykonawczych.

Krążące po sieci przecieki mówią, że głównym bohaterem filmu "Breaking Bad" będzie Jesse Pinkman, w którego rolę wcieli się znany z serialu Aaron Paul. Walter Hartwell White pojawi się w filmie prawdopodobnie tylko w ramach retrospekcji.

Więcej o: