Instagram. Dalmatyńczyk z plamką w kształcie serca hitem w Walentynki!

Instagram ma nowego bohatera. Dalmatyńczyk o imieniu Wiley ma Walentynki codziennie za sprawą plamki w kształcie serca. Pies zyskał uczucia nie tylko swojej właścicielki, ale też użytkowników Instagrama.

Psa, który ma na nosie plamkę w kształcie serca, obserwuje na Instagramie już 122 tysięcy ludzi! Wyróżniający się swoim wyglądem Wiley zyskuje popularność zwłaszcza w Walentynki.

Instagram ma nowego pupila. Walentynkowy nosek dalmatyńczyka

Wiley to roczny dalmatyńczyk, który może pochwalić się ogromną sławą w Internecie. Jego właścicielką jest 26-letnia Lexi Smith, która postanowiła stworzyć swojemu psu profil na Instagramie. Uwagę użytkowników portalu społecznościowego przyciąga wyjątkowa plamka w kształcie serca, która znajduje się na nosie psa.

 

Lexi twierdzi, że Wiley to idealny model, więc robienie zdjęć nie zajmuje im zbyt wiele czasu. Dziewczyna wybrała psa z miotu 11 szczeniąt. Hodowca zapewniał, że Wiley jest spokojny i lubi się przytulać, co ze względu na zbieżność charakterów odpowiadało Lexi. Po roku jednak okazało się, że piesek stał się żywiołowy i chętny do zabawy - co często widać na instagramowych zdjęciach.

 
Więcej o: