"Gra o Tron". Zobacz premierę ostatniego sezonu u boku królowej Daenerys!

Już nie możesz się doczekać premiery ostatniego sezonu "Gry o Tron"? A co, gdybyś mógł wziąć udział w jego premierowym pokazie w towarzystwie Emilii Clarke? Tak, tak, to naprawdę możliwe!

Wszystko dzięki akcji organizowanej przez platformę Omaze, która wraz z HBO i Emilią Clarke przygotowała specjalną nagrodę dla zwycięzcy loterii - wejściówkę dla dwóch osób na premierowy pokaz ostatniego sezonu "Gry o Tron".

Wygraj wejściówkę na premierowy pokaz ostatniego sezonu "Gry o Tron"

Szczęśliwiec, który wygra loterię organizowaną przez Omaze, otrzyma podwójną wejściówkę na uroczysty pokaz ostatniego sezonu "Gry o Tron", na którą wybierze się wraz z aktorką Emilią Clarke, odgrywającą rolę Daenerys Targaryen. To jednak nie wszystko. Organizatorzy akcji gwarantują pobyt w czterogwiazdkowym hotelu w Nowym Jorku, a także udział w afer party po premierze ósmego sezonu najpopularniejszego serialu HBO.

 

Co zrobić, aby wygrać taką wejściówkę i zostać V.I.P-em Emilii Clarke? Aby wziąć udział w konkursie, należy dorzucić cegiełkę do zbiórki Omaze. Fundusze zebrane w ten sposób pomogą młodym osobom, które wracają do zdrowia po poważnych medycznych zabiegach. Minimalna wartość datku to 10 dolarów. Nazwisko zwycięzcy zostanie wyłonione w ramach losowania. Szczegóły akcji zostały opisane na oficjalnej stronie Omaze

Więcej o: