Donald Tusk został dziadkiem po raz czwarty. Na Instagramie pochwalił się swoim "szczęściem"

Donald Tusk pochwalił się szczęściem, jakim jest dla niego nowo narodzona wnuczka. Na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym pochyla się nad dziecięcym wózkiem.

Donald Tusk został dziadkiem po raz czwarty. Wcześniej, za sprawą syna Michała, został dziadkiem trójki chłopców. Tym razem doczekał się wnuczki. Jego córka, Kasia Tusk, urodziła dziecko około dwa tygodnie temu.

Donald Tusk został dziadkiem po raz czwarty. Opublikował zdjęcie na Instagramie

Przewodniczący Rady Europejskiej opublikował na Instagramie zdjęcie, z którego jasno wynika, jak szczęśliwy jest, będąc dziadkiem. Podpis pod fotografią, na której widać Donalda Tuska z wózkiem i psem jego córki Portosem brzmi: "Szczęście dziadka". 

 

To, że Donald Tusk uwielbia swoje wnuki nie jest tajemnicą. Niejednokrotnie mówił, jak ważni są dla niego synowie jego syna. Przewodniczący Rady Europejskiej nierzadko pokazuje w mediach społecznościowych, jak dobre relacje ma z dziećmi swojego syna. Nawet pierwsza fotografia, którą opublikował na Instagramie, to zdjęcie na którym widać, jak Donald Tusk spędza czas ze swoimi wnukami.

 

Innym razem na profilu Donalda Tuska na Twitterze zobaczyliśmy filmik, który pokazuje jak jeden z wnuków "wchodzi mu na głowę". "Bycie dziadkiem bywa ciężkie" - napisał były premier. Mimo że rola dziadka jest wymagająca, nie ma wątpliwości co do tego, że czas spędzany z wnukami przynosi Donaldowi Tuskowi wiele radości. 

Więcej o: