Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Co czeka Cię w kolejnych dniach?

Zastanawiasz się, co czeka Cię w rozpoczynającym się tygodniu? Sprawdź swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach.

Znajdź swój znak zodiaku, przeczytaj horoskop i dowiedz się, na jakich aspektach życia warto się skupić przez kolejne siedem dni.

Horoskop tygodniowy - Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Ten tydzień może dać Ci w kość, przede wszystkim w pracy. Zadbaj o to, aby nie przynosić problemów zawodowych do domu i znaleźć czas na to, żeby wziąć głębszy oddech. Nie zadręczaj się! Praca to tylko część Twojego życia. Szukaj wytchnienia w tym co lubisz robić, w swoich pasjach i spotkaniach z bliskimi Ci osobami.

Horoskop tygodniowy - Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Nadchodzący tydzień może przynieść nieoczekiwany zastrzyk gotówki, jednak musisz się o to postarać. Pokaż przełożonym, że można na Tobie polegać, a z pewnością to docenią. Uważaj jednak na napiętą atmosferę w domu - z pozoru niewielki spór może rozwinąć się w ciągnący się tygodniami konflikt.  

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

To będzie intensywny tydzień. Obowiązki zawodowe, życie prywatne, a nawet zdrowie zmuszą Cię do tego, abyś ustalił, co jest dla Ciebie sprawą priorytetową. Bądź ostrożny i znajdź czas na to, aby wszystko spokojnie rozważyć. Decyzje, które podejmiesz w tym tygodniu mogą mieć długotrwałe konsekwencje. 

Horoskop tygodniowy - Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Rozpoczynający się tydzień, to dla Raków dobry czas na podsumowania i zmiany. Zastanów się, co sprawia Ci przyjemność, a co Cię denerwuje i spróbuj usunąć ze swojego życia dręczące Cię bodźce. Pamiętaj także, aby w tym tygodniu zadbać o swoje zdrowie - zmienna pogoda może dać Ci się we znaki.

Więcej horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: