Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Dowiedz się, co mówią o Tobie gwiazdy

Czy kolejny tydzień będzie dla Ciebie udany? Horoskop tygodniowy zdradzi Ci, jaka czeka Cię przyszłość.

Znajdź swój znak zodiaku, zapoznaj się z horoskopem na kolejne siedem dni i dowiedz się, na czym w tym tygodniu warto się skupić.

Horoskop tygodniowy - Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

To będzie Twój tydzień! Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i nie doznasz zawodu ani w życiu prywatnym, ani w zawodowym. W tym tygodniu otrzymasz sporo zaproszeń na wydarzenia, na których warto być. Poznane tam osoby mogą pomóc Ci w przyszłości, dlatego zachowaj zdobyte w ich trakcie wizytówki i numery telefonów.

Horoskop tygodniowy - Panna (23 sierpnia – 22 września)

Ten tydzień przysporzy Ci sporo miłosnych wrażeń. Panny, które są już w związku poczują przypływ silnych emocji i odkryją swojego partnera na nowo, z kolei te Panny, które wciąż szukają drugiej połowy mają szansę na to, aby w końcu ją znaleźć. Bądź czujnym obserwatorem. Kto wie, może miłość Twojego życia jest bliżej, niż myślisz?

Horoskop tygodniowy - Waga (23 września – 22 października) 

W tym tygodniu poczujesz przypływ kreatywności i weny twórczej. Będziesz mieć nastrój do tego, aby tworzyć, a każda nowość będzie dla Ciebie pociągająca. Wykorzystaj ten potencjał, aby zmienić otaczającą Cię przestrzeń. Może nowa aranżacja mieszkania albo kilka nowych dodatków to coś, czego właśnie potrzebujesz?

Horoskop tygodniowy - Skorpion (23 października – 21 listopada)

W tym tygodniu dobry humor Cię opuści. Zarówno w życiu sercowym, jak i zawodowym możesz spodziewać się wybojów. Pamiętaj jednak o tym, że przyjaciele chętnie podadzą Ci pomocną dłoń. Nie bój się prosić o pomoc, a z pewnością dostaniesz wsparcie, którego będziesz potrzebować.


Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: