Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Czy kolejne dni będą dla Ciebie pomyślne?

Chcesz wiedzieć, jakie będą nadchodzące dni? Czy czeka Cię powodzenie w miłości lub w sprawach zawodowych? Przeczytaj horoskop tygodniowy i dowiedz się, co czeka Cię w ciągu kolejnych kilku dni.

Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj wróżbę! Horoskop tygodniowy pomoże Ci w zrozumieniu tego, co będzie dla Ciebie ważne w ciągu najbliższego tygodnia.

Horoskop tygodniowy - Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) 

W tym tygodniu skupisz się na sprawach rodzinnych. Spotkasz się ze swoimi krewnymi, zadzwonisz do nich, a może nawet pomożesz. Ten wzmożony kontakt z bliskimi przyniesie Ci radość, a inne obowiązki zejdą na dalszy plan, dzięki czemu poczujesz, jak przepełnia Cię spokój.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia) 

Najbliższe dni mogą być burzliwe. Poczujesz, że Twoja cierpliwość się skończyła i powiesz męczącym Cię osobom, co myślisz o ich zachowaniu. Postaraj się wykrzesać z siebie nieco dyplomacji i ugryźć się w język, kiedy na usta będą Ci się cisnąć mocne słowa. Jeżeli powiesz zbyt dużo, może się to obrócić przeciwko Tobie. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

To będzie tydzień intensywnych wrażeń. Liczne spotkania, telefony i wydarzenia, w których będziesz uczestniczyć przyniosą Ci dużo radości i wskrzeszą Twój optymizm. Możliwe także, że na Twojej drodze stanie osoba, która zmieni Twoje życie zawodowe bądź osobiste. Miej oczy szeroko otwarte i otwórz się na ludzi wokół Ciebie.

Horoskop tygodniowy - Ryby (19 lutego – 20 marca) 

W ciągu kolejnych dni możesz usłyszeć kilka propozycji i ważnych wiadomości. Ktoś może oczekiwać od Ciebie pośpiechu, ktoś inny poważnej deklaracji. Uzbrój się w cierpliwość i nie podejmuj pochopnych decyzji. Zanim powiesz "tak" albo "nie" rozważ wszystkie za i przeciw. 

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: