Fragment scenariusza serialu "Wiedźmin" trafił do sieci. Internauci próbują go rozszyfrować

Fani Geralta z Rivii wspólnymi siłami rozpracowują fragment scenariusza serialu "Wiedźmin", który wyciekł do internetu.

Napięcie wokół serialu "The Witcher" nie spada. Nowa produkcja Netflixa budzi olbrzymie emocje, a jej twórcy robią wszystko, aby podgrzać atmosferę. Dowiedzieliśmy się już, jak będzie wyglądał serialowy Geralt z Rivii i poznaliśmy część aktorskiej obsady. Do sieci wyciekł także fragment scenariusza.

Fragment scenariusza serialu "Wiedźmin" trafił do sieci

Fani sagi Andrzeja Sapkowskiego postanowili, że rozszyfrują słabej jakości zdjęcie, aby dowiedzieć się, czego dotyczyć będzie fabuła nowego serialu Netflixa. Wspólnymi siłami odczytują kolejne rozmazane słowa. Mimo że rozpracowali już znaczną część tekstu, wciąż nie wiadomo, na jakich wydarzeniach z życia Geralta z Rivii skupiona będzie fabuła "Wiedźmina".

Fani Białego Wilka rozpracowali m.in. jedną z kwestii, wypowiadaną przez nieznaną z imienia postać. Z fragmentu scenariusza, który wyciekł do internetu wynika, że jeden z bohaterów powie następujące słowa: "You're saying they believe that there's no such thing as death?", co można przetłumaczyć jako "A więc mówisz, że oni sądzą, że nie ma czegoś takiego jak śmierć?”. 

Więcej o: