Nowy teledysk Slasha został nakręcony podczas koncertu w Łodzi [WIDEO]

Slash musi bardzo lubić polską publiczność, skoro postanowił wykorzystać fragmenty z łódzkiego koncertu w swoim nowym teledysku. Wideo zostało nakręcone do piosenki "Call of the Wild".
Zobacz wideo

Slash z grupą The Conspirators wystąpił 12 lutego na Atlas Arenie w Łodzi, promując swój ostatni album "Living the Dream". Razem z zespołem wystąpił wokalista Myles Kennedy. Podczas koncertu fani wysłuchali zarówno nowych utworów Slasha, jak i jego solowych projektów muzycznych. Łódzka trasa rozpoczęła się od wykonania piosenki "Call of the Wild" i to właśnie jej koncertowy teledysk został właśnie opublikowany.

Slash nagrał swój nowy teledysk podczas koncertu w Łodzi.

 

W teledysku widać ujęcia nakręcone tylko podczas łódzkiego koncertu: pojawiły się więc kadry przedstawiające halę Atlas Areny oraz przygotowania muzyków przed rozpoczęciem występu. Slashowi i jego grupie bardzo spodobała się niespodzianka przygotowana przez fanów: na teledysku widać, jak artyści przechadzają się w maskach z motywem z okładki „Living the Dream”. Teledysk udostępniony został przez Slasha na kanale YouTube. Za produkcję odpowiedzialna jest firma Sturge Media. Jest to pierwszy teledysk koncertowy powstały podczas tegorocznej trasy koncertowej Slasha. 

Więcej o: