Oscary 2019. Queen wystąpi podczas tegorocznej gali wręczenia nagród!

Podczas 91. ceremonii rozdania Oscarów wystąpi zespół Queen - taki komunikat pojawił się na stronie Akademii Filmowej. Razem z legendarnymi muzykami wystąpi Adam Lambert.

Występ tak znanego zespołu na pewno przyciągnie przed telewizory rzesze ich fanów. Ponadto związany jest z nominowanym w pięciu kategoriach filmem "Bohemian Rhapsody", który opowiada historię zespołu, a zwłaszcza jego wokalisty Freddiego Mercury’ego. Produkcja zarobiła już prawie 860 milionów dolarów, a sam zespół Queen przeżywa ponowny wzrost popularności.

Oscary 2019. Występ zespołu Queen podczas 91. ceremonii rozdania nagród Akademii FIlmowej

Queen, który występuje obecnie pod nazwą Queen + Adam Lambert, pojawi się podczas oscarowej gali. W zespole występuje m.in. gitarzysta Brian May i perkusista Roger Taylor, którzy są jedynymi w zespole muzykami, którzy grali w oryginalnym składzie Queen. Partie wokalne zaśpiewa z kolei Adam Lambert.

 

Akademia Filmowa stara się zrobić wszystko by tegoroczna gala Oscarów zainteresowała większą liczbę widzów. Poza Queen na gali wystąpią też Kendrick Lamar, który zaśpiewa piosenkę "All The Stars" z filmu "Czarna Pantera" oraz Lady Gaga i Bradley Cooper z piosenką "Shallow" z produkcji "Narodziny gwiazdy". Gorsze informacje pojawiają się dla pozostałych wykonawców - mniej znane utwory mają zostać skrócone do 90 sekund.

Więcej o: