Netflix anuluje produkcję seriali. "Punisher" i "Jessica Jones" bez kontynuacji

Netflix oficjalnie ogłosił, że anuluje produkcję dwóch seriali. "Punisher" i "Jessica Jones" powstawały przy współpracy z Marvelem, która została już zakończona.

Amerykański wydawca zakończył serie telewizyjne, w których pojawiają się bohaterowie wykreowani przez Marvela. O takiej decyzji Netflixa poinformował najpierw portal Deadline, a później do sytuacji odniósł się także wiceprezes wykonawczy Marvel Television Jeph Loeb, który podziękował fanom za oglądanie obydwu seriali. Wynikiem decyzji Netflixa  jest anulowanie produkcji "Punisher" i "Jessica Jones".

 Koniec "Punisher" i "Jessica Jones" na Netflix 

W styczniu na Netflixie udostępniony został drugi sezon serialu "Punisher". Serial opowiada historię Franka „Punishera” Castle’a, który szuka winnych śmierci swojej żony i dzieci. Punisher zaczyna odkrywać spisek, który prowadzi go do coraz bardziej brutalnej zemsty.

W przypadku "Jessiki Jones" wiadomo jest, że powstał trzeci sezon produkcji, jednak data jego udostępnienia nie jest jeszcze znana. Serial zadebiutował w 2015 roku. Opowiada historię superbohaterki, która cierpi na załamanie nerwowe po nieudanej misji. Kobieta chce odbudować swoje życie i zaczyna pracę jako prywatny detektyw. Jessica, wykorzystuje swoje zdolności, by chronić potrzebujących i zmniejszyć dręczące ją poczucie winy.

Wcześniej Netflix anulował inne produkcje realizowane we współpracy z Marvelem: seriale "Daredevil", "Iron Fist" i "Luke Cage".

Więcej o: