Organek wydał nowy singiel. "Niemiłość" promuje reedycję albumu "Czarna Madonna"

Tomasz Organek zaprezentował nowy singiel! Utwór "Niemiłość" znajdzie się na reedycji albumu "Czarna Madonna", zapowiedzianej na marzec 2019 roku.

Organek postanowił, że stworzy reedycję albumu "Czarna Madonna", która była drugą studyjną płytą zespołu. Na nowym wydaniu "Czarnej Madonny" pojawi się pięć nowych utworów, w tym singiel "Niemiłość".

Organek stworzył reedycję płyty "Czarna Madoona". Premiera utworu "Niemiłość"

Nowy-stary album ma pojawić się w sklepach już 29 marca tego roku. Będzie to dwupłytowe wydanie, w zupełnie nowej szacie graficznej. Wśród nowych utworów Tomasza Organka i jego zespołu znajdą się m.in. kompozycje do wierszy Edwarda Stachury pt. "Jestem niczyj" oraz "Wędrówką życie jest człowieka". Oprócz tego na wznowionym wydaniu "Czarnej Madonny" pojawi się utwór „Ta nasza młodość” oraz dwie nowe piosenki, do tej pory nie publikowane. 

"Całość promuje singiel pt. "Niemiłość" nawiązujący tytułem do filmu Andrieja Zwiagincewa poruszającego temat braku miłości, pogardy, samotności i odrzucenia. Utworem tym chcemy zabrać głos w sprawie obecnie panującego w Polsce nastroju niepokoju i rozlewającej się nienawiści" - czytamy na stronie zespołu Organek na Facebooku.

 
Więcej o: