Jak brzmi jedyne zdanie, jakie Felicjan Dulski wypowiada w dramacie Gabrieli Zapolskiej? Poznaj odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Wiesz jak brzmi jedyne zdanie wypowiedziane przez Felicjana Dulskiego w dramacie Gabrieli Zapolskiej? Znamy odpowiedź na pytanie z ostatniego odcinku "Milionerów".

Hubert Urbański zadał to pytanie podczas ostatniego odcinka "Milionerów". Poprawna odpowiedź gwarantowała zdobycie 10 tysięcy złotych.

Jak brzmi jedyne zdanie, jakie Felicjan Dulski wypowiada w dramacie Gabrieli Zapolskiej?

A. "A niech was wszyscy diabli!"

B. "Szlag by was trafił!"

C. "A pies z wami tańcował!"

D. "Niech was dunder świśnie!"

Jak brzmi jedyne zdanie, jakie Felicjan Dulski wypowiada w dramacie Gabrieli Zapolskiej? Poznaj odpowiedź na pytanie z Milionerów.

Pytanie dotyczy dramatu "Moralność Pani Dulskiej" autorstwa Gabrieli Zapolskiej. Uczestniczka pamiętała, że zdanie to pada na samym końcu utworu. Kobieta odrzuciła w pierwszej kolejności odpowiedź D. Chciała zaznaczyć odpowiedź A, ale postanowiła się upewnić wykorzystując ostatnie koło ratunkowe – pół na pół. Odrzucone zostały odpowiedzi B i D. Finalnie uczestniczka zaznaczyła odpowiedź "A niech was wszyscy diabli!", co okazało się poprawną odpowiedzią.

Więcej o: