Fragmenty finałowego sezonu "Gry o tron" w zwiastunie promocyjnym HBO

Stacja HBO udostępniła pierwsze ujęcia pochodzące z ósmego, finałowego sezonu serialu "Gry o tron". Premiera ostatniego sezonu produkcji zaplanowana jest na kwiecień tego roku.

Na ostatnią serię Gry o tron czekają miliony fanów produkcji HBO. Stacja postanowiła niedawno udostępnić zwiastun zapowiadający wszystkie serialowe premiery na 2019 rok. W zapowiedzi widać m.in. pierwsze filmowe ujęcia z takich seriali jak "Gra o tron", "Watchmen" czy "Wielkie kłamstewka".

"Gra o tron" - pierwsze ujęcia z finałowego sezonu serialu 

Wcześniej HBO udostępniła zdjęcia, teasery i reklamy promujące finałowy sezon "Gry o tron" - teraz jednak widzowie mogą zobaczyć autentyczne ujęcia, które pojawią się w serialu. Na nagraniu widzimy m.in. rząd żołnierzy, nad którymi przelatuje smok Daenerys - Dragon oraz Aryę Stark, za której plecami widać przerażonych ludzi. Na końcu zapowiedzi pojawiają się także krótkie ujęcia prezentujące Daenerys, Jona Snow, Nocnego Króla oraz upadek muru.

 

"Gra o tron" - liczba odcinków i premiera serialu na HBO

Pierwszy odcinek "Gry o tron" pojawi się w HBO 14 kwietnia 2019 roku. Ósmy, finałowy sezon będzie miał zaledwie 6 odcinków, jednak produkcja zapowiedziała, że będą one dłuższe niż w poprzednich seriach. Według wstępnych informacji każdy odcinek ma trwać półtorej godziny, a prezes stacji HBO Richard Plepler ocenił, że pod względem wykonania są to bardziej produkcje filmowe, niż telewizyjne.

Więcej o: