Ed Sheeran i Andrea Bocelli w mocno odmłodzonej wersji w nowym teledysku "Amo Soltanto Te"

Włoski śpiewak operowy Andrea Bocelli niedawno udostępnił teledysk do nowej piosenki, którą nagrał wspólnie z Edem Sheeranem. W rolę kilkuletnich piosenkarzy wcielają się mali chłopcy, którzy zostali upodobnieni do dorosłych Sheerana i Bocelliego. Zobaczcie sami!

Teledysk, w którym widzimy małego aktora ucharakteryzowanego na Eda Sheerana, powstał do piosenki "Amo Soltanto Te". Jest to utwór promujący nowy album Andrei Bocellego pt. "Si", który ukazał się 24 października zeszłego roku. Pierwszą piosenką z wyżej wspomnianej płyty jest "Fall on Me", w którym Bocelli wystąpił ze swoim synem Matteo - teledysk ten ma już ponad 40 milionów wyświetleń. Na płycie "Si" gościnnie zaśpiewało wielu wokalistów: poza Edem Sheeranem są to też Dua Lipa czy Josh Groban.

Ed Sheeran i Andrea Bocelli w odmłodzonej wersji w nowym teledysku "Amo Soltanto Te"

Nowy teledysk do piosenki "Amo Soltanto Te" po kilku dniach ma już 860 tysięcy wyświetleń. Widzimy na nich młode wersje piosenkarzy, w tym dziecięcą kopię Eda Sheerana. Chłopiec ma nawet odwzorowane tatuaże na rękach podobne do tych, które w rzeczywistości ma wokalista.

 

Ed Sheeran znany jest z oryginalnych teledysków. Najwięcej odsłon na jego oficjalnej stronie na YouTube mają piosenki "Shape of You", "Thinking Out Loud" czy "Perfect", które mają kolejno 4 mld, prawie 3 mld i 1,8 mld wyświetleń. 

Więcej o: