Mistrzostwa świata U-20 2019. Gdzie, kiedy i w jakiej cenie kupicie bilety?

Bilety na mistrzostwa świata U-20 w piłce nożnej już trafiły do sprzedaży. Gdzie i za ile można kupić bilety?

Mecze MŚ U-20 zostaną rozegrane w sześciu polskich miastach. Turniej potrwa od 23 maja do 15 czerwca 2019 roku. Polska będzie po raz pierwszy organizatorem tego wydarzenia.

Mistrzostwa świata U-20 2019. Gdzie i kiedy kupić bilety?

Bilety na mecze mistrzostw świata U-20 będzie można kupić przez stronę FIFA w zakładce "Aplikuj o bilety". Zaplanowana jest sprzedaż biletów w dwóch terminach. Pierwszy to tak zwana faza przedsprzedaży Visa - co oznacza, że posiadacze właśnie tych kart jako pierwsi mogą kupić bilety na MŚ U-20. Przedsprzedaż ruszyła już dziś o godzinie 12:00, a zakończy się w południe 5 marca.

Druga faza sprzedaży ruszy 7 marca o godzinie 12:00 i potrwa do 15 czerwca. W tej turze sprzedaży obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Za bilet będziemy mogli zapłacić za pośrednictwem karty Visa lub korzystając z innych kart płatniczych.

 

Mistrzostwa świata U-20 2019. Cena biletów na mecze

Cena biletów zależeć będzie od strefy wykupionych miejsc. Pierwsza kategoria biletów będzie obejmowała miejsca wzdłuż linii bocznych boiska. W tej strefie obejrzymy mecz już od 20 złotych w przypadku meczów fazy grupowej i 1/8 finału MŚ U-20. Mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe oraz mecz o trzecie miejsce będą kosztowały widzów 30 złotych. Najdroższy będzie finał - bilety kosztować będą wtedy 40 złotych. Cena biletów na miejsca za bramkami będzie kolejno o 10 złotych mniejsza.

Więcej o: