Netflix - producentka serialu "Wiedźmin" udostępniła zdjęcie z planu

Lauren S. Hissrich, która jest producentką i showrunnerką serialu "Wiedźmin" udostępniła niedawno zdjęcie z planu produkcji. Fotografia przedstawia plener, w którym kręcone będą ujęcia do tego serialu.

Niestety producenci "Wiedźmina" nie udostępniają zbyt wielu informacji dotyczących tej produkcji. Do tej pory nie pojawiło się zbyt wiele materiałów zdjęciowych pochodzących z planu zdjęciowego. Nie wiadomo nawet, w którym kraju zostaną nakręcone zdjęcia plenerowe. Ponadto nie ustalono daty udostępnienia pierwszej zapowiedzi serialu ani terminu premiery. Najprawdopodobniej serial będzie gotowy dopiero pod koniec 2019 roku lub na początku 2020 roku.

Producentka serialu "Wiedźmin" udostępniła zdjęcie z planu

Niewielka ilość informacji dostarczanych nam przez Netflix powoduje tak wiele domysłów, że cieszą nas wszystkie informację przybliżające nam kulisy produkcji serialu. Na fotografii udostępnionej przez Lauren S. Hissrich widzimy pagórki, drzewa oraz fragment zabudowań. Według fanów Wiedźmina krajobraz pokazany na zdjęciu Hissrich przypomina krainę Velen z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". 

 

W grze kraina ta uległa zniszczeniu podczas wojny między Redanią, Temerią i Nilfgaardem i wygląda inaczej niż w książkach Sapkowskiego. Możliwe jest, że Netflix będzie inspirował się stworzonymi już grami z serii "Wiedźmin".

Więcej o: