Wielka Brytania. 15 tysięcy złotych miesięcznie za oglądanie filmów i seriali? 29-letnia Brytyjka ma pracę marzeń

Wielka Brytania. Mari Burkinshaw zarobi miesięcznie 15 tysięcy złotych za oglądanie serwisu udostępniającego filmy i seriale na życzenie. Kobieta wygrała tę pracę w konkursie zorganizowanym przez platformę Now TV.

35 tysięcy funtów rocznie (czyli około 175 tysięcy złotych) zarobi 29-letnia Mari Burkinshaw za oglądanie telewizji. Dla niektórych wygląda to jak praca marzeń.

Zarobi miesięcznie 15 tysięcy złotych za oglądanie serwisu udostępniającego filmy i seriale na życzenie

Wcześniej kobieta pracowała jako projektantka nadruków na odzież. W pewnym momencie uznała, że musi zmienić swoje życie i znaleźć lepszą formę zarabiania pieniędzy. Dotychczasowa praca tak bardzo ją angażowała, że nie miała czasu na relaks. Właśnie wtedy natrafiła na ogłoszenie Now TV, która szukała pracownika do oglądania filmów w ich serwisie.

Kobieta otrzymała propozycję pracy za pośrednictwem konkursu zorganizowanego przez Now TV - platformę udostępniającą seriale i filmy na życzenie. Konkurs zainspirowany został wynikami badań, które pokazały, że aż jedna siódma mieszkańców Wielkiej Brytanii spędza swój urlop na oglądaniu filmów i seriali. Mari Burkinshaw w zgłoszeniu wysłała zabawny klip, który najwidoczniej przekonał pracodawcę do przedstawienia jej umowy. Przez następny rok kobieta będzie miała dostęp do ponad 300 programów z oferty platformy.

 
Więcej o: