Tłusty Czwartek. Magda Gessler poleca swoje pączki z różą. Fani są zbulwersowani ich ceną

Tłusty Czwartek, czyli najsłodsze święto w roku, wypada dzisiaj. Czy kupiliście już pączki dla siebie i dla swoich bliskich? Jeżeli nie, możecie przyjrzeć się ofercie Magdy Gessler, która promuje pączki z różą ze swoich cukierni. Uwaga, zdaniem internatów są to "pączki dla bogaczy"!

Gdzie kupić najlepsze pączki? Każdy z nas ma swoją ulubioną cukiernię lub piekarnię w której zaopatrzy się w słodkości na Tłusty Czwartek. Do wspólnego świętowania Tłustego Czwartku zaprosiła swoich fanów Magda Gessler, która w swoich cukierniach sprzedaje pączki, które zdaniem części internautów są zdecydowanie za drogie. 

Magda Gessler poleca pączki z różą... za 9 zł

"Ubóstwiam te pączki... Z różą... Kochani, tłusty czwartek bez nich jest do niczego. 30 żółtek na kilogram mąki – to się czuje. I jeszcze masełko... Same grzechy, ale musicie ich spróbować. Lepiej mało a pysznie – i dla wagi, i dla smaku" - napisała Magda Gessler na Instagramie, załączając fotografię bardzo apetycznych pączków z lukrem. 

Niektórzy z internautów podnieśli w komentarzach krzyk, kiedy dowiedzieli się, że jeden pączek z cukierni Magdy Gessler kosztuje 9 złotych. To dość wygórowana cena, jeśli porównamy ją z ceną pączków z innych cukierni, gdzie kosztują mniej więcej 2-3 złote. "Znam bardzo dobrego cukiernika i ma mega pyszne pączki i to za 1,70 a kolejki po nie są długie, a ludzie się o nie wręcz zabijają, więc 9zł za pączka to jakieś nieporozumienie", "Taka cena? Czyli paczki dla bogaczy, to smutne", "Kpisz z Polaków oraz ich zarobków. Sama sobie jedz te pączki" - piszą poirytowani użytkownicy Instagrama. 

Więcej o:
Komentarze (9)
Tłusty Czwartek. Magda Gessler poleca swoje pączki z różą. Fani są zbulwersowani ich ceną
Zaloguj się
  • achaszwerosz

    Oceniono 5 razy 3

    30 żółtek na kilogram mąki, to samo już robi cenę ciasta, jeszcze trzeba zapłacić pracownikom. Przynajmniej wiadomo co się je. Pewnie że można kupić cztery razy tańsze pączki, które widziały tylko żółtko w proszku, spulchniacze i zostały nadziane ze strzykawki. Smacznego.

  • candlekeep

    Oceniono 1 raz 1

    Jak nie cierpię tej kobiety, tak uważam, że dany towar kosztuje tyle, ile ktoś chce za niego zapłacić. Skoro są na to klienci, niech kosztują nie 8, a 28 zł za sztukę. Co komu do tego? Jeśli cena nie pasuje - wystarczy nie kupować, a poszukać na rynku równie dobrych (a nierzadko lepszych) i tańszych. Wielki mi problem...

  • feelek

    0

    Ona sama jak pączek z różą.

  • lajkonix

    0

    Dla dwórek. :)

  • zdzisiopierdzisio

    Oceniono 2 razy 0

    Starsza pani w opierdzianych rajtuzach

  • jestemjakijestem

    Oceniono 4 razy -2

    Już całkiem tą babę powaliło. 9zł za pączka? Nie ch go se wsadzi w tą swoją tłustą d

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX