Tłusty Czwartek. Magda Gessler poleca swoje pączki z różą. Fani są zbulwersowani ich ceną

Tłusty Czwartek, czyli najsłodsze święto w roku, wypada dzisiaj. Czy kupiliście już pączki dla siebie i dla swoich bliskich? Jeżeli nie, możecie przyjrzeć się ofercie Magdy Gessler, która promuje pączki z różą ze swoich cukierni. Uwaga, zdaniem internatów są to "pączki dla bogaczy"!

Gdzie kupić najlepsze pączki? Każdy z nas ma swoją ulubioną cukiernię lub piekarnię w której zaopatrzy się w słodkości na Tłusty Czwartek. Do wspólnego świętowania Tłustego Czwartku zaprosiła swoich fanów Magda Gessler, która w swoich cukierniach sprzedaje pączki, które zdaniem części internautów są zdecydowanie za drogie. 

Magda Gessler poleca pączki z różą... za 9 zł

"Ubóstwiam te pączki... Z różą... Kochani, tłusty czwartek bez nich jest do niczego. 30 żółtek na kilogram mąki – to się czuje. I jeszcze masełko... Same grzechy, ale musicie ich spróbować. Lepiej mało a pysznie – i dla wagi, i dla smaku" - napisała Magda Gessler na Instagramie, załączając fotografię bardzo apetycznych pączków z lukrem. 

 

Niektórzy z internautów podnieśli w komentarzach krzyk, kiedy dowiedzieli się, że jeden pączek z cukierni Magdy Gessler kosztuje 9 złotych. To dość wygórowana cena, jeśli porównamy ją z ceną pączków z innych cukierni, gdzie kosztują mniej więcej 2-3 złote. "Znam bardzo dobrego cukiernika i ma mega pyszne pączki i to za 1,70 a kolejki po nie są długie, a ludzie się o nie wręcz zabijają, więc 9zł za pączka to jakieś nieporozumienie", "Taka cena? Czyli paczki dla bogaczy, to smutne", "Kpisz z Polaków oraz ich zarobków. Sama sobie jedz te pączki" - piszą poirytowani użytkownicy Instagrama. 

Więcej o: