Sunrise Festival 2019. Znamy kolejną gwiazdę festiwalu!

Sunrise Festival to jedna z największych imprez muzyki klubowej w Polsce. Sprawdź kto w tym roku zagra na festiwalu w Kołobrzegu.

W tym roku Sunrise Festival będzie trwał trzy dni. Organizatorzy zaczynają już ogłaszać nazwiska pierwszych wykonawców festiwalu. Miłośnicy muzyki elektronicznej na pewno nie będą zawiedzeni - w tym roku do Kołobrzegu przyjadą największe gwiazdy!

Sunrise Festiwal 2019 - nowe miejsce i termin festiwalu 

Tegoroczny festiwal będzie miał zmienioną formę - w tym roku artyści wystąpią na 5 scenach, każda z nich będzie różniła się ze względu na gatunek muzyczny. Koncerty nie będą tym razem odbywały się w kołobrzeskim amfiteatrze, ale na lotnisku Podczele. Potwierdzono już datę festiwalu, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca.

 

The Chainsmokers kolejną gwiazdą Sunrise Festiwal 2019 

Wiemy na pewno, że pierwszego dnia festiwalu wystąpi Armin van Buuren. Wczoraj organizatorzy podali także, że po raz pierwszy w Polsce wystąpi duet The Chainsmokers! Zespół ma wystąpić ostatniego dnia Sunrise Festival. Potwierdzony jest także udział muzycznego małżeństwa - Adama Beyera i Idy Engberg, których występn na scenie Dark Stage zobaczymy już 20 lipca. Bilety dostępne będą w sprzedaży od 1 marca na oficjalnej stronie festiwalu.

 
Więcej o: