Kraków Live Festival 2019. Kto zagra? Znamy pierwszych czterech artystów

Kraków Live Music Festival 2019 to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Kto wystąpi w tym roku? Jakich artystów zobaczą uczestnicy festiwalu? Organizatorzy uchylili rąbka tajemnicy.

Kraków Live Music Festival 2019 odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia. Podobnie jak  w zeszłym roku, wydarzenie to zostanie zorganizowane na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Kto wystąpi na tegorocznym Kraków Live Music Festivalu? Organizatorzy ogłosili pierwszych czterech artystów, którzy uświetnią tę imprezę swoją muzyką.

Kraków Live Festival 2019 - lista artystów

Kraków Live Music Festival cieszy się coraz większą popularnością i z roku na rok przyciąga coraz więcej miłośników muzyki na żywo. Do tej pory na festiwalowej scenie mogliśmy usłyszeć takich artystów jak Rihanna, Akon, Jay-Z, Sean Paul, Timbaland, czy The Killers. Kto zagra na Kraków Live Music Festival 2019? Line-up powoli się tworzy, a organizatorzy zdradzili już, że na tegorocznej odsłonie festiwalu zagrają DJ SNAKE, Years & Years oraz Macklemore. Najważniejszą gwiazdą tegorocznego Kraków Live Music Festivalu będzie Post Malone - amerykański raper wykonujący takie utwory jak "Sunflower", "Better Now" czy "Go Flex". 

Karnety sprzedawane w przedsprzedaży w cenie 369 zł są dostępne od 1 do 14 marca lub do wyczerpania puli biletów.

Więcej o: