Netflix udostępnił osiem sezonów serialu "The Walking Dead"

Popularny serial "The Walking Dead" trafił do wirtualnej wypożyczalni Netflix. Użytkownicy tej platformy mogą obejrzeć osiem sezonów tego serialu. To nie lada gratka dla miłośników historii o zombie!

"The Walking Dead" to serialowa adaptacja komiksu o tym samym tytule. Popularną produkcję o zombie możemy oglądać już od 2010 roku. Twórcą tego obrazu jest Frank Darabont, reżyser takich filmów jak „Skazani na Shawshank” czy „Zielona mila”. Do tej pory powstało dziewięć sezonów "The Walking Dead". Osiem z nich jest już dostępne na Netflixie.

Osiem sezonów "The Walking Dead" dostępnych na Netflixie

O tym, że "The Walking Dead" jest już dostępny na popularnej platformie VOD, dowiedzieliśmy się z Twittera Netflix Polska. "Ej, jak się pisze po zombiowemu “pierwsze osiem sezonów The Walking Dead od dziś na Netflix?" - czytamy na twitterowym profilu platformy. Komentujący z entuzjazmem zareagowali na ten wpis.

Przed rozpoczęciem współpracy z Netflixem wyłączne prawa do międzynarodowej dystrybucji "The Walking Dead" miała telewizja FOX, która wraz ze stacją AMC opracowywała scenariusz serialu. Jeden z najpopularniejszych seriali o zombie obejrzało do tej pory 200 milionów widzów. Dzięki dostępności serialu "The Walking Dead" na platformie Netflix liczba ta z pewnością się zwiększy.

Więcej o: