Dla kogo władza i Żelazny Tron? HBO udostępniło plakaty promujące ostatni sezon "Gry o tron"

Gruba HBO zaprezentowała wczoraj plakaty promujące finałowy sezon "Gry o tron". Na zdjęciach widzimy bohaterów zasiadających na Żelaznym Tronie.

Kto zdobędzie władzę w Westeros i zasiądzie na Żelaznym Tronie? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze poczekać, jednak producenci serialu stopniowo podgrzewają emocje u fanów serialu. Na nowych plakatach promujących "Grę o tron" widzimy wszystkich bohaterów, których zobaczymy w ostatnim sezonie. Który z nich ostatecznie zdobędzie władzę?

"Gra o tron" - oficjalne plakaty promujące ostatni sezon serialu HBO

Okazuje się, że rządzić w królestwie może każdy. Na oficjalnym koncie na Twitterze stacji HBO pojawiły się plakaty dotyczące ostatniego sezonu "Gry o tron". Na grafikach znajduje się 20 postaci: Daenerys Targaryen, Jon Snow, Arya Stark, Jaime Lannister, Cersei Lannister, Tyrion Lannister, Sansa Stark, Bran Stark, Brienne, Euron Greyjoy, Jorah Mormont, Szary Robak, Davos, Melisandre, Missandei, Samwell Tarly, Theon Greyjoy, Sandor Clegane, Varys i Nocny Król.

"Gra o tron" - premiera finałowego sezonu

Ósmy i ostatni sezon "Gry o tron" będzie wyemitowany przez HBO 14 kwietnia 2019 roku w USA. Oznacza to, że polscy fani serialu będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek w nocy z 14 na 15 kwietnia o godzinie 3:00. Ostatni epizod zostanie udostępniony widzom 19 maja. Każdy odcinek ma trwać około 1,5 godziny. W finale mamy zobaczyć bitwę, na którą poświęcono cały odcinek – ma to być najdłuższa scena walki, która powstała na potrzeby serialu. Za reżyserię ostatniej serii odpowiadają David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter i Miguel Sapochnik.

 
Więcej o: