"Szansa na sukces" wraca do TVP. Kto zastąpi Wojciecha Manna?

Po siedmiu latach nieobecności na antenę Telewizji Polskiej wróci "Szansa na sukces". Portal Party.pl podał nazwiska prezenterów, którzy mają największe szanse na poprowadzenie programu.

Telewizja Polska postanowiła powrócić do kolejnej produkcji, która w ostatnich latach została zdjęta z anteny. "Szansa na sukces" zostaje reaktywowana po siedmiu latach nieobecności w polskiej telewizji. Wiadomo, że do prowadzenia programu nie wróci dziennikarz muzyczny Wojciech Mann. Portal Party.pl podał pierwsze nazwiska, jakie są brane pod uwagę w konkursie na prowadzącego. Kto ma największe szanse?

"Szansa na sukces" wraca do TVP - kto zostanie nowym prowadzącym?

Jak informują dziennikarze Party.pl rozważane są trzy kandydatury. Pierwszym kandydatem jest Damian Michałowski: dziennikarz znany z prowadzenia programów w Radiu Zet, Polsacie i 4FunTV. Kolejnym jest Artur Orzech, dziennikarz muzyczny związany z TVP - od 1994 roku komentuje on półfinały i finały konkursu Eurowizji. Ostatnim rozważanym przez TVP prezenterem jest Tomasz Wolny, dziennikarz znany z m.in. "Pytania na Śniadanie" czy "Panoramy". Według informacji portalu to właśnie ten ostatni ma największe szanse zastąpić Wojciecha Manna w prowadzeniu programu.

"Szansa na sukces" transmitowana była w TVP2 w latach 1993-2012. Program został zdjęty z anteny po rezygnacji Wojciecha Manna z prowadzenia talent show. W programie brali udział amatorzy, którzy śpiewali piosenki wykonawców i jurorów danego odcinka. Szansa na sukces wypromowała wielu początkujących artystów. Swoją karierę od występu w programie zaczęli m.in. Kasia Cerekwicka, Justyna Steczkowska, Anna Wyszkoni, Tomasz Makowiecki, Natalia Szroeder, Michał Grobelny czy Dominika Gawęda.

Więcej o:
Komentarze (11)
"Szansa na sukces" wraca do TVP. Kto zastąpi Wojciecha Manna?
Zaloguj się
 • skromne-zero

  Oceniono 8 razy 8

  Przysłowiowy król piSS-das czego się nie dotknie, to się w g.ó.wno zmienia.

 • mwr33

  Oceniono 10 razy 8

  I będzie takie samo dno i wodorosty jak Jaka to melodia z Norbim

 • andrew-live

  Oceniono 4 razy 4

  WOJTKA NIKT ,NIE ZASTĄPI ZNOWU TA BURACZANA TV ,ZESZMACI DOBRY POMYSŁ!!!!!!!!!!!!!!!

 • lkolesio

  Oceniono 3 razy 3

  Zapewne zastąpi jakiś sprzedajny śmieć ,bo nikt porządny nie powinien mieć nic wspólnego z tym szambem.

 • jackie53

  Oceniono 2 razy 2

  Podobno nie ma ludzi niezastąpionych. Podobno. Ale w przypadku Manna ta sentencja ma się nijak do życia. Mann jest i pozostanie "jedyny". I dziwiłbym się komukolwiek, kto podejmie się prowadzenia tego programu. Chyba że w myśl słów piosenki; "jeszcze się nie zaczęło a już się skończyło", ten ktoś chce podzielić losy Norbiego. I jeszcze jeden cytat: "Pieniądze to nie wszystko".

 • dirspacha

  Oceniono 1 raz 1

  Mann? Przecież on ledwo gada!

 • artur0121

  Oceniono 1 raz 1

  sławomir???

 • brodkins

  Oceniono 1 raz 1

  Dosypać milionem monet i będzie dobrze? Nie ma szans!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX