Netflix - serialowe i filmowe nowości na marzec 2019

Netflix już kilka tygodni temu opublikował wstępną listę seriali i filmów, które pojawią się od marca w serwisie internetowej wypożyczalni. Dzięki ostatniej aktualizacji wiemy, że widzowie będą mogli zobaczyć m.in. trylogię Bourne'a oraz film "Duża ryba".

Netflix zapowiedział kolejne nowości na ten miesiąc. W ofercie serwisu pojawią się nowe sezony uwielbianych przez widzów seriali oraz nowe produkcje, które budzą zainteresowanie wśród krytyków filmowych. W zaktualizwanej liście udostępnionej przez platformę streamingową wiemy, że dodatkowymi filmami, które pojawią się w ofercie Netflixa są "Duża ryba" i trylogia Bourne'a.  

"Duża ryba" to film Tima Burtona z 2003 roku. Opowiada historię Edwarda Blooma, który snuje nieprawdopodobne historie swojego życia. Syn bohatera postanawia zweryfikować opowieści ojca i sprawdzić, jak bardzo mijał się z prawdą. Kolejną nowością zapowiedzianą przez Netflix jest udostępnienie trylogii filmów z cyklu "Tożsamość Bourne’a". Filmy z Mattem Damonem w roli głównej okazały się wielkim sukcesem. Na Netflixie zobaczymy więc produkcje - "Tożsamość Bourne’a" z 2002 roku, "Krucjatę Bourne’a" z 2004 roku i najnowszą część z 2007 roku: "Ultimatum Bourne’a".

Netflix - kilka serialowych i filmowych nowości na marzec 2019 

Wśród nowości, z którymi warto się zapoznać jest pierwszy sezon serialu "Turn Up Charlie". Idris Elba wcieli się w rolę wypalonego DJ-a, który będzie próbował odbudować swoją muzyczną karierę. Artysta będzie musiał pogodzić swoje aspiracje z opieką nad 11-letnią córką swojego popularnego w show biznesie przyjaciela. Pierwszy odcinek serii zostanie udostępniony już 15 marca.

 

Uwagę widzów może zwrócić też film "O chłopcu, który ujarzmił wiatr" na podstawie książki Williama Kamkwamba. Film powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia - bohater filmu buduje turbinę wiatrową, która ma ochronić jego rodzinną wioskę Malawi przed głodem. Film został udostępniony w serwisie już 1 marca.

Pod koniec marca zaplanowana jest też premiera trzeciego sezonu "Santa Clarita Diet". Drew Barrymore po raz kolejny zagra Sheilę Hammond, która po przeprowadzce do nowego miasta zaczyna dziwnie się zachowywać. Kobieta zamienia się w zombie, przez co stanowi zagrożenie dla mieszkańców całego miasteczka.

 

Nową produkcją Netflixa jest także serial "The Order". Produkcja opowiada historię studenta Jacka Mortona, który dołącza do tajnego stowarzyszenia, w którym mistrzowie czarnej magii walczą z wilkołakami. Premiera serialu zaplanowana jest na 7 marca. W głównych rolach zobaczymy m.in. Jake'a Manley’a, Sarah Grey i Matta Frewera.

 
Więcej o: