Nowy zwiastun filmu "Shazam!" - dziecko w ciele superbohatera

Warner Bros. na miesiąc przed premierą "Shazam!" udostępnił drugi pełnometrażowy zwiastun. W roli głównej zobaczymy m.in. Zachary'ego Levi.
Zobacz wideo

"Shazam!" będzie miał swoją polską premierę 5 kwietnia. Film opowiada historię Billy’ego (w tej roli Asher Angel), który otrzymuje moce pozwalające mu stać się dorosłym superbohaterem. Chłopiec, żeby uzyskać przemianę, musi wypowiedzieć jedno słowo – SHAZAM. Wtedy Billy zamienia się w superbohatera Shazama (w tej roli Zachary Levi), który pomimo wyglądu dorosłego człowieka, zachowuje się i działa jak nastolatek.

"Shazam!" - wytwórnia Warner Bros. udostępniła nowy zwiastun filmu

Swoje supermoce – mądrość, siłę, wytrzymałość, odwagę, szybkość i moc piorunów, wykorzystuje nie jak każdy z bohaterów (do uratowania świata), ale w celach rozrywkowych. Zabawa skończy się, gdy Shazam będzie musiał stawić czoła siłom zła przewodzonym przez doktora Thaddeusa Sivana (Mark Strong).

 

W zapowiedzi widzimy także jak bohater testuje swoje możliwości, co jest najbardziej humorystyczną częścią "Shazam!". Dalej jednak następuje akcja typowa dla filmów o superbohaterach - Shazam będzie musiał walczyć ze złem i ratować ludzi. Film wyreżyserowany został przez Davida F. Sandberga na podstawie scenariusza napisanego przez Henry’ego Gaydena i Darrena Lemke’a.

Więcej o: