"Gra o tron" - HBO udostępniło premierowy zwiastun finałowego sezonu serialu!

Grupa HBO zaprezentowała pierwszy, premierowy zwiastun serialu "Gra o tron". Będzie to ostatni sezon tej produkcji.
Zobacz wideo

Premiera ósmego sezonu zaplanowana jest na 15 kwietnia, a finał serialu transmitowany będzie w HBO i HBO GO. Twórcy "Gry o tron" podgrzewają atmosferę serwując swoim widzom stopniowo coraz ciekawsze fragmenty z finałowego sezonu serialu.

"Gra o tron" - premierowy zwiastun ósmego sezonu serialu

Ósmy sezon "Gry o tron" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych produkcji w tym roku. Producent dba jednak o to, by do opinii publicznej nie przedostawały się żadne przecieki. Zakończenie serialu jest tak pilnie strzeżone, że powstało kilka alternatywnych wersji finałowych scen. Plan serialu "Gry o tron" był także strzeżony przez urządzenie zwane "zabójcą dronów", które wytwarza pole elektromagnetyczne uziemiające szpiegowskie drony wysyłane przez prasę lub najbardziej zagorzałych fanów serialu.

Do tej pory HBO udostępniło oficjalne zdjęcia z serialu oraz plakaty promujące finałowy sezon. Wczoraj na kanale YouTube pojawił się także premierowy zwiastun "Gry o tron".

 

8. sezon "Gry o tron" będzie liczył sześć odcinków, każdy po 1,5 godziny. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 15 kwietnia o godzinie 3:00 czasu polskiego (oraz o godzinie 20:00) na HBO. Ostatni epizod zostanie zaprezentowany 19 maja. Widzowie mają zobaczyć w finałowym sezonie najdłuższą scenę walki jaka powstała na potrzeby serialu telewizyjnego.

Więcej o: