Joanna Jędrzejczyk znalazła się na okładce pożegnalnego wydania magazynu "Twój Weekend"

Zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk znalazła się na okładce ostatniego wydania "Twojego Weekendu". Razem z nią pozują aktorki Ewa Kasprzyk i Orina Krajewska.

"Twój Weekend" to magazyn erotyczny wydawany od 1992 roku. W grudniu ubiegłego roku na licytacji na Allegro wystawione zostały prawa do wydawania tego tytułu. Magazyn, za kwotę 50 tysięcy złotych, wykupiła spółka Pride and Glory Interactive, która wspólnie z portalem Gazeta.pl przygotowała materiał do ostatniego wydania.

Joanna Jędrzejczyk na okładce ostatniego wydania "Twojego Weekendu"

Pożegnalny numer Twojego Weekendu znacząco różni się od wydania dostarczanego czytelnikom przez ostatnie 27 lat. Magazyn został wykupiony tylko po to, by go symbolicznie zamknąć, a w gazecie zamiast seksistowskich treści pojawią się wartościowe wywiady i artykuły. Nowa formuła magazynu widoczna jest także na okładce, gdzie zamiast roznegliżowanej modelki występują znane i cenione Joanna Jędrzejczyk, Ewa Kasprzyk i Orina Krajewska. 

 

Head of PR & Communications agencji VMLY&R Łukasz Majewski powiedział - "Tym wydaniem chcieliśmy uruchomić dyskusję o problemie seksizmu w Polsce i potrzebie edukacji w zakresie równości". Ostatnie wydanie Twojego Weekendu trafi do kiosków 8 marca. Nakład przewidziany został na 20 tysięcy egzemplarzy.

Joanna Jędrzejczyk zaczęła swoją sportową karierę od trenowania boksu tajskiego. Polka ma na swoim koncie jeden srebrny i cztery złote medale Mistrzostw Świata IFMA oraz trzy złote medale Mistrzostw Europy w Muay Thai. Od 2012 roku zawodowo startuje w mieszanych sztukach walki. Od 2015 do 2017 utrzymywała tytuł mistrzyni UFC w wadze słomkowej. W MMA zdobyła aż 15 zwycięstw - przegrała tylko w trzech walkach, w tym w ostatniej z Walentiną Szewczenko.

Więcej o: