Rossmann promocja 2+2 gratis. Ruszyła promocja na produkty do włosów

"Poczuj wiosnę we włosach" - takim hasłem Rossmann reklamuje kolejną promocję typu 2+2 gratis. Z okazji Dnia Kobiet wystartowała promocja na produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów.
Zobacz wideo

Promocja Rossmann 2+2 gratis obowiązuje od 8 do 21 marca lub do wyczerpania zapasów. Tym razem w ramach promocji 2+2 możemy kupić taniej produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, m.in. szampony, odżywki, maski, lakiery oraz farby do włosów. Oprócz tego promocją objęte zostały takie akcesoria jak szczotki i grzebienie, papiloty, nożyczki fryzjerskie, suszarki, prostownice i lokówki.

Rossmann. Promocja 2+2 gratis na produkty do włosów. Jak z niej skorzystać?

Aby skorzystać z promocji Rossmann 2+2 gratis trzeba być członkiem Klubu Rossmann i płacąc za zakupy, okazać kartę klubowicza. Produkty dostępne w promocji 2+2 gratis możemy kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem sklepu internetowego rossmann.pl. Chcąc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie musimy wybrać cztery produkty, które różnią się kodem kreskowym i numerem katalogowym w sklepie internetowym.

Więcej o: